Ulozto_cz – stahuj zdarma filmy a mp3, jak?

Ulozto_cz – stahuj zdarma filmy a mp3, jak?,

Ulož.to - sdílejte snadno data

Náhled webu ulozto.cz

Co je uložto.cz a ulož.to

Uložto je největší online služba na zálohování a sdílení dat. Je jedno jestli navštívíte web ulozto.cz nebo uloz.to oba weby fungují stejně a najdete na nich úplně stejné soubory.

Jak vyhledat ten správný soubor?

Nahoře na každé stránce webu je formulář pro vyhledávání. Napište do něj cokoliv co vás napadne. Například:

  • novinka
  • avi
  • mkv
  • mp3

Vyjede vám stránka z výpisem vyhledaných souborů. Pokud chcete stáhnout něco co už někdo otestoval doporučuji nahoře kliknout na řazení a místo relevance nastavit hodnocení. Tzn. soubory, které jsou kvalitní mají hodně palců nahoru a díky tomu zjistíte, že je kvalita souboru dobrá popřípadě nestáhnete něco co nechcete.

Čím více palců, tím je soubor kvalitnější a tím více lidí ho i stáhlo.

Další vychytávka je filtrování. Dejme tomu, že chcete stahovat jen kvalitní soubory a jen soubory v audioformátu. V tom případě si v liště nahoře ještě klikněte na Audio. Pokud budete chtít stahovat nějaké video například ve formátu mkv nebo avi, tak klikněte na Video.

Náhled vyhledávání mp3 podle hodnocení.

Navíc když po vyhledání kliknete přímo do sekce (typu souboru, který chcete stahovat) tak máte na výběr další možnosti. U videa například: Kvalita videa (4k+,fullhd, HD- 720p, LQ – idealní pro stahování do telefonu) U obrázků a mp3 souborů je to kvalita (vysoká, střední a nízká)

Jak stahovat?

Soubor ke stažení

Mnou vybraný soubor ke stažení má rozlišení 3840×2160 a 19,7gb velikost. To už je krásná kvalita. Mám teď dvě možnosti. Buďto utratit kredit a stáhnout soubor za 4 a půl hodiny a nebo čekat skoro 36 hodin na stažení. U stažení za kredit vidíte i částku, která se Vám strhne z účtu. Je to jen 46 Kč to je za 20Gb poměrně nízká částka. Pokud by jste stahovali soubor okolo 2Gb, tak by jste za něj zaplatili jen 4,5Kč. Nevíte jak si koupit kredit? Poradím Vám.

Jak si nabít kredit a stahovat rychleji

Vlevo nahoře pod logem je odkaz dobít kredit.

Náhled stránky dobití kreditu aktuální ke dni 18.3.2020

Na stránce vidíte možnosti nákupu kreditu. Buďto můžete platit rychlým převodem, platební kartou nebo bankovním převodem (kredit dostanete až po připsání platby, někdy to trvá až dva dny) Níže si ukážeme jak kredit nakoupit. Před nákupem kreditu musíte být přihlášeni na svém účtu. Nemáte ho ještě vytvořený? Přečtěte si návod níže.

Nákup kreditu rychlým převodem

V tabulce pro rychlý převod si vybrte částku, kterou chcete dobít a na jejím řádku klikněte na rychlý převod.

Náhled dobití kreditu rychlým převodem

Vyberte Vaši banku, pokud vaši banku v přehledu nevidíte, budete muset využít klasický bankovní převod nebo platbu kartou. Po vybrání banky klikněte na tlačítko přejít k platbě. Budete přesměrování na přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví. Po přihlášení už budou všechny platební údaje vyplněny a vy musíte platbu jen potvrdit. Poté budete přesměrováni zpět na web uložto a budete mít kredit na Vašem účtu.

Platba kartou

Platba kartou má podobný postup jako platba rychlým převodem. Před platbou kartou se ujistětě, že máte ve Vašem bankovnictví povoleno platit kartou přes internet. Někdy můžete mít platby povoleny, ale limit může být moc nízký.

Náhled okna pro platbu kartou.

Po kliknutí na přejít k platbě budete přesměrováni na formulář FioBanky. To neznamená, že jste něco udělali špatně, nelekejte se že jste na stránce fio banky i když máte jinou banku. Ulož.to pouze používá ke zpracování údajů z karty systém od FioBanky.

Formulář pro platbu kartou

Teď už jen vyplňte údaje z Vaší karty. A je to.

Platba bankovním převodem

Jak už jsem psal, platba bankovním převodem někdy chvíli trvá a nehodí se, když chcete něco rychle stáhnout.

Platba bankovním převodem

U platby bankovním převodem stačí vyplnit Vaše jméno. Na email dojdou informace k platbě převodem.

Časté otázky a odpovědi ohledně platby mobilem.

Máte komplikace s SMS platbou při dobíjení virtuálního účtu na Ulož.to? Před zavoláním na infolinku se podívejte na seznam nejčastějších komplikací a jejich řešení.

1. Nepřišla mi odpovědní SMS

Pokud vám na telefon nepřišla odpovědní SMS, je nutné kontaktovat infolinku vašeho operátora s dotazem, zda-li máte aktivovanou službu Premium SMS – platby mobilem. Zároveň prosím zkontrolujte, zda-li jste objednací SMS odeslali na správné telefonní číslo. Máte-li služby aktivní a odeslali jste SMS na správné číslo, ale i přesto vám odpovědní zpráva nedorazila, kontaktujte již přímo nás.

2. Poslal jsem SMS ve špatném formátu

Na SMS ve špatném formátu vás upozorníme. Nemusíte mít obavy, že by vám SMS ve špatném formátu byla účtována, v tomto případě zaplatíte pouze obvyklou cenu SMS dle vašeho tarifu. Účtované jsou vám pouze potvrzené a správně odeslané SMS.

3. Přišlo mi potvrzení, ale kredit nebyl dobit

Prohlédněte si text příchozí SMS, s největší pravděpodobností jste kredit omylem dobili jinému účtu. To znamená, že jste v objednací SMS udělali chybu v identifikačním čísle. Kredit si můžete nechat převést na správný účet, stačí zaslat e-mail s žádostí na adresu podpora@ulozto.cz.

4. Nefunguje mi heslo z rychlé registrace

Za nefunkčním heslem z rychlé registrace stojí v drtivé většině případů špatný přepis hesla. Zkontrolujte, zda-li heslo zadáváte do správného pole, doporučujeme heslo přepsat vedle a do pole ho vložit.

5. Pomalé stahování, ztracené heslo atd.

V případě pomalého stahování, ztraceného hesla a dalších technických problémů je nutné kontaktovat již přímo technickou podporu serveru Ulož.to na adrese podpora@ulozto.cz. Děkujeme za pochopení

Jak se registrovat na ulož.to

V pravém horním rohu je ikonka registrovat. Klikněte na ni a vyplňte uživatelské jméno, email a vymyslete si heslo, idealně jiné než používáte třeba k přístupu na email.

Co je to rychla registrace?

Přihlásit se můžete i pomocí SMS. Pošlete registrační SMS a bude vám automaticky vytvořen účet s kreditem 10 GB (pro Česko) nebo 15 GB (pro Slovensko) Tato registrace ale není zdarma. Odesláním SMS souhlasíte s podmínkami. Po odeslání SMS vám budou doručeny přihlašovací údaje k vašemu účtu. Cena SMS je 99 Kč, resp. 6 € vč. DPH.